Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W kontekscie tego artykułu: http://www.tvn24.pl/0,1691234,0,1,za-pusty-sms-zbiorowo-ida-do-sadu,wiadomosc.html musieli pokazać, że jednak ktoś wygrywa ... nabili ludzi na grube miliony, a chwalą się, że komuś 500k oddali? Szczerze życzę temu facetowi, aby teraz jego znajomi go nie okradli z tych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmie Internetq gratulujemy prób ratowania wizerunku własnego i p. Chajzera. To się przydaje, gdy sprawa jest w prokuraturze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redakcja wie, że mieszanie części redakcyjnej z reklamową jest nieetycznee? No cóż może i nieetyczne, ale przecież gazeta potrzebuje pieniędzy, aby przetrwać...tylko potem niech się nikt nie dziwi, że czytelnicy przestają czytać gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pomysleliscie ze to celowa robota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antydeb*** napisał:
@muszka Czemu zawsze musi znaleźć się jakoś deb*** / deb***ka która zaraz wyjeżdża z je***ym bogiem ?
jak umrzerz (nie wazne jak, bo kazdy umrze pewnego razu) to po smierci nie badz zaskoczony jak pan Bóg ci upomni o ten post i inne twoje antyteizmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heinrich napisał:
OKO ale ty jesteś bezmózgiem. ma może chłopina z 500zł renty, telefon pewnie wziął na jakiś niski abonament i ma..Co w tym dziwnego? Tobie nikt do lodówki nie zagląda wielki węszycielu spisków.... Amen
Heinrich sam jesteś bezmózg, a może Ty to Chajzer ? Bo to w Polsce renty rozdają za darmo Odejdź trochę od komputera i się rozejrzyj, bo życie to nie tylko gry komputerowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heinrich jak się nie ma miejsca stałego zameldowania to nikt nie sprzeda telefonu na abonament. Rusz troszeczkę główką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaszka... kampania, reklama i wsio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to nie jest jak ktos to nazwal" celowa robota" wcześniej o tym Panu widzialam artykul a propos mieszkan socjalnych w lublinie. po prostu mial szczescie i wygral w pustego smsa i tyle.Bedzie mogl teraz zyc godnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110225/SPORT99/200296184
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Szczere Gratululacje - może los się odmieni tego człowieka. Obawiam się tylko jendnego, że teraz rodzinka przypomni sobie o tym biednym człowieku.
też jestem bezdomnym ale mającym pracę i 15 lat mniej na karku niż Marek.W lipcu 2008 wysłałem sms o treści "Zgoda" za 18 gr.Wygrałem główną nagrodę w loterii Carlsberga z okazji Euro 2008.Samochód marki Hyundai i30 wart 51 tyś. zł. opłacony podatek i pakiet ubezpieczeń OC,AC itp.A w bagażniku 120 piw carlsberg oraz wiele innych gadżetów ze sklepu Żabka skąd miałem paragon który posłużył mi do wysłania sms.Piwa rozdałem,bo wcześniej postanowiłem nie pić,a płyty CD z bajkami i zabawki dałem dzieciom siostry.Ciągle myślałem po cholerę mi luksusowy samochód jak kilka m-cy wcześniej straciłem dom,żonę i dzieci w wyniku pewnej tragedii.W lipcu usłyszałem że Centrum Wolontariatu z Lublina potrzebuję wolontariuszy do pracy w usuwaniu skutków powodzi w gminie Wilków. Pojechałem tym wygranym autem i od tego czasu moje życie uległo totalnej zmianie. Potem pojechałem na powódź do Bogatyni.We wrześniu przyjechałem do Lublina na Galę Wolontariatu(jestem ze Śląska).Poznałem kierownictwo CW Lublin z ks.prałatem Mieczysławem Puzewiczem na czele.Obecny wygrany również miał wiele wspólnego z wolontariuszami.Okazało się że mamy wspólnych znajomych z projektu "Gorący Patrol".Sam ostatnio w Sylwestra byłem ze znajomymi pod dworcem PKP w Lublinie z posiłkami i gorącą herbatą dla bezdomnych.Za kilka dni znowu przyjeżdżam do Lublina , bo kocham te miasto i jeszcze Kogoś ;)Nie jestem już bezdomnym i... jak zobaczycie szarego Hyundaia i30 w okolicach kościoła pw.Ducha św. lub dworca PKP to możecie się mnie zapytać jak wygrana zmieniła moje życie.Dla niedowiarków zostawiam linka na You Tube pt."Wojtek odbiera wygrane auto" http://www.youtube.com/watch?v=SzxX2vlpvFg Pozdrawiam ,Wojtek z Lublińca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toja napisał:
Heinrich jak się nie ma miejsca stałego zameldowania to nikt nie sprzeda telefonu na abonament. :DRusz troszeczkę główką.
Telefon można mieć za zł tak jak ja a od 3 lat jestem bezdomny.Czy nikt nie słyszał o zetafonie w Orange ? a tu obiecany link : http://www.youtube.com/watch?v=SzxX2vlpvFg ściema z wygrywaniem jest od tych naciągaczy co ostatnio spamują wszystkich obietnicą wygrania i podszywaja się np pod Orange. Mnie auto dał browar Carlsberg. za tydzień mieszkańcy Lublina mogą go zobaczyć na mieście a może nawet i mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne forum nie da się wkleić linka ciekawscy niech wpisują w You TUBE w rubryce szukaj tytuł Wojtek odbiera wygrane auto miłego oglądania, hey
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to wszystko czytam to az mi się śmiać chce...widocznie wszyscy jeteście puści jak nie wiem co... bezdomy z komórką , którą nie wiem gdzie mu dali... tak zetafon np jak ktoś napisał...ale tego zetafona musisz doładowywać a bezdomny z czego?? a kto z bezdomnym podpisze umowe na ten telefon jak nie ma stałego meldunku?? bo z tego co wiem i z tego co znam z procedur to nikt... (kilka lat pracy w branzy telekomunikacyjnej mnie tego nauczyło wiec wiem co pisze)!!! Juz znam te loterie pusty sms wyslij jednego potem wysyłamy ci codziennie esemesa o stałej porze i za kazdego odebranego smsa musisz płacic czy ci sie topodoba czy nie i czy to jest uczciwe? potem w punkcie tabuny klientów stoją i narzekaja ze im kasę z konta zabiera albo co oni maja na rachunku taka kosmiczna kwote do zapłaty!!! i co wtedy?? Sms premium droga pani drogi Panie, wyslesz raz bedziesz otzrymywał cały czas. a to juz przestaje byc zabawne...naprawde...szkoda mi tych wszystkich którzy wierza w te wszystkie brednie i beda pisac ze inni nie wierza ze jakiemus chłopinie sie poszczesciło...stek bzdur i kłamstw!! nie zyjemy w swiecie gdzie daja cos za darmo...a napewno juz wygrac w loterii typu pusty sms...masakra i żenada az sie nie chce tego czytac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myszeczka napisał:
jak to wszystko czytam to az mi się śmiać chce...widocznie wszyscy jeteście puści jak nie wiem co... bezdomy z komórką , którą nie wiem gdzie mu dali... tak zetafon np jak ktoś napisał...ale tego zetafona musisz doładowywać a bezdomny z czego?? a kto z bezdomnym podpisze umowe na ten telefon jak nie ma stałego meldunku?? bo z tego co wiem i z tego co znam z procedur to nikt... (kilka lat pracy w branzy telekomunikacyjnej mnie tego nauczyło wiec wiem co pisze)!!! Juz znam te loterie pusty sms wyslij jednego potem wysyłamy ci codziennie esemesa o stałej porze i za kazdego odebranego smsa musisz płacic czy ci sie topodoba czy nie i czy to jest uczciwe? potem w punkcie tabuny klientów stoją i narzekaja ze im kasę z konta zabiera albo co oni maja na rachunku taka kosmiczna kwote do zapłaty!!! i co wtedy?? Sms premium droga pani drogi Panie, wyslesz raz bedziesz otzrymywał cały czas. a to juz przestaje byc zabawne...naprawde...szkoda mi tych wszystkich którzy wierza w te wszystkie brednie i beda pisac ze inni nie wierza ze jakiemus chłopinie sie poszczesciło...stek bzdur i kłamstw!! nie zyjemy w swiecie gdzie daja cos za darmo...a napewno juz wygrac w loterii typu pusty sms...masakra i żenada az sie nie chce tego czytac...
A to od kiedy trzeba miec dom by miec telefon. Bierzesz w salonie kupujesz telefon karte w kiosku i masz dzialajacy telefon. Od cala filozofia.Loterie tak jak wszystko- sa dla ludzi. Wazne by znac umiar. Ja troszke gralem w pustego i ta od ery. Juz nie gram bo nie krecilo mnie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest pewne, że firma przeprowadzająca loterię pusty sms wykorzysta ten przypadek w kolejnych loteriach zachęcając do udziału wszystkich bezdomnych i biednych aby wysyłali sms-y za 5 zł. Będą obiecywali, że tym sposobem odmienią swój los jak bezdomny Pan Marek z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się wierzyć że to oszustwo. Pan marek jak dla mnie jest zbyt przekonujący w tym wszystkim. Warto się cieszyć tym że taki człowiek ma szansę na nowe życie. Nie ważne czy dostał te pieniądze wygrywając w pustego sms czy w lotto. Ważne że ma szanse zmienić swoje życie. powodzenia panie marku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojtku, Pana historia jest równie niezwykła jak historia Pana Marka, który wygrał w loterii pusty sms. Jednak czasem los sie odmienia i szczescie powraca. Oby wiecej takich historii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu glupich ludzi w tym kraju,dajacych sie nabierac.Tak ze mnie juz to nie dziwi ze platforma wygrala te ostatnie wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem, dlaczego ujawnia się dane osobowe i wizerunek człowieka bogatszego o pół miliona. Czy ktoś z redaktorków chce wziąć na swoje sumienie potencjalne konsekwencje z tego wynikające?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...